168. Jussi Taipaleenmäki färglitografi 285 ex.

Dagermått 40x43, Sten Dunér litografi handkolorerat, dagermått 48x34, May Niklasson oljemålning, 41x55, signerad (3)

Varunr 58399

30 Mars 2014 17:00

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 650 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

Utrop 500 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2325 SEK

650 SEK2014-03-30 14:21
600 SEK2014-03-30 14:10
150 SEK2014-03-28 17:28
100 SEK Startpris

Realtidsauktion 30 mars, söndag 30 mars 17.00, Internet online

Lillgatan 28 Jönköping Fredag 28/3 15-19 Lördag 29/3 11-14 Hjärtligt Välkomna !

Våra realtidsauktioner äger helt och hållet rum på Internet. Du kan lägga förhandsbud som vanligt och/ eller deltaga här på sajten när auktionen klubbas.

Läs mer om realtidsauktioner här

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt