1. Skyltdocka

1900-talets första hälft, iklädd Charleston klänning 1920-tal, höjd 175, proveniens: storsamlaren Oskar Sandqvist Norra Sandsjö (klänningen med omfattande skador)

Varunr 60289

14 September 2014 17:00

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 1 400 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

Utrop 1 000 SEK

1 400 SEK2014-09-14 15:54
1 300 SEK2014-09-13 08:53
1 200 SEK2014-09-12 21:03
650 SEK2014-09-10 20:54
200 SEK2014-09-10 21:17
100 SEK2014-09-09 23:15
100 SEK Startpris

Månadsauktion 14 september, Söndag 14 september kl 17, Internet online realtid

fred 12/9 15-19 lörd 13/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ