12. Ljusstakar

1 par tenn Karl-Johan, Johan Fredrik Werrenrath Lund 1874, höjd 12 (en med smärre lagning) flaskor 2 stycken 1800-tal, graverad respektive målad dekor, höjd 19 respektive 20, proveniens: storsamlaren Oskar Sandqvist Norra Sandsjö (4)

Varunr 60342

14 September 2014 17:00

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK33 00 SEK 650 SEK26 00 SEK27 00 SEK

Utrop 600 SEK

650 SEK2014-09-14 17:02
600 SEK2014-09-14 17:02
500 SEK2014-09-13 22:59
450 SEK2014-09-13 22:19
350 SEK2014-09-13 18:55
200 SEK2014-09-12 11:25
150 SEK2014-09-10 21:19
100 SEK2014-09-09 22:08
100 SEK Startpris

Månadsauktion 14 september, Söndag 14 september kl 17, Internet online realtid

fred 12/9 15-19 lörd 13/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ