13. Cocktailklänning

1900-talets första hälft, paljetter och glaspärlor, längd 125, proveniens: storsamlaren Oskar Sandqvist Norra Sandsjö (smärre skador)

Varunr 60312

14 September 2014 17:00

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 550 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

Utrop 400 SEK

550 SEK2014-09-10 13:03
500 SEK2014-09-12 22:59
100 SEK2014-09-08 20:19
100 SEK Startpris

Månadsauktion 14 september, Söndag 14 september kl 17, Internet online realtid

fred 12/9 15-19 lörd 13/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ