3. Grammofonskåp

tidigt 1900-tal Edison, funktioner för att ändra volym och ljudets riktning, underskåp med plats för 72 stenkakor, fungerar, höjd 130, bredd 54, djup 58, proveniens: storsamlaren Oskar Sandqvist Norra Sandsjö (armens främre del och pick- up saknas, slitage)

Varunr 60309

14 September 2014 17:00

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK 1 700 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

Utrop 1 000 SEK

1 700 SEK2014-09-14 16:56
1 600 SEK2014-09-14 13:35
900 SEK2014-09-14 11:11
550 SEK2014-09-09 17:33
350 SEK2014-09-14 10:39
250 SEK2014-09-11 22:11
100 SEK Startpris

Månadsauktion 14 september, Söndag 14 september kl 17, Internet online realtid

fred 12/9 15-19 lörd 13/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt