8. Parti

antika glasögon och glasögonfodral (smärre skador) fickknivar bla. antika, proveniens: storsamlaren Oskar Sandqvist Norra Sandsjö

Varunr 60340

14 September 2014 17:00

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 1 400 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

Utrop 600 SEK

1 400 SEK2014-09-14 15:43
1 400 SEK2014-09-14 16:57
950 SEK2014-09-13 12:24
700 SEK2014-09-12 21:04
550 SEK2014-09-09 22:30
200 SEK2014-09-08 21:01
150 SEK2014-09-09 20:22
100 SEK Startpris

Månadsauktion 14 september, Söndag 14 september kl 17, Internet online realtid

fred 12/9 15-19 lörd 13/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ