9. Parti

silver, antika mat och teskedar 1800-tal, strö-, sås-och kompottsked 1800-tal, dosor m.m. vikt 611 gram utan fyllda handtag, proveniens: storsamlaren Oskar Sandqvist Norra Sandsjö (en dosa och 3 frukttknivar med skador)

Varunr 60341

14 September 2014 17:00

Klubbslag1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 1 700 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

Utrop 1 200 SEK

1 700 SEK2014-09-14 17:00
1 600 SEK2014-09-11 21:44
1 500 SEK2014-09-14 16:43
1 300 SEK2014-09-12 11:23
1 100 SEK2014-09-09 22:31
600 SEK2014-09-09 21:48
100 SEK Startpris

Månadsauktion 14 september, Söndag 14 september kl 17, Internet online realtid

fred 12/9 15-19 lörd 13/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt