18. Slagbord 1800-tal

lövträdsimiterande drickamålning, fyrkantig järnnitar, helt i originalskick (obetydlig torkspricka, slitage, ett fotslut maskstunget)

Varunr 68762

3 April 2016 17:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 1 700 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

Utrop 1 500 SEK

1 700 SEK2016-04-03 17:03
1 600 SEK2016-04-03 17:03
1 500 SEK2016-04-03 15:36
1 100 SEK2016-03-31 21:25
1 000 SEK2016-03-26 13:43
100 SEK2016-03-24 21:55
100 SEK Startpris

Månadsauktion 3 april, Söndag 3 april 17.00, onlineauktion på internet,

Fredag 1/4 15-19, Lördag 2/4 11-14

Klicka på länken ovan
"Delta i dagens realtidsauktion!"
OBS !
länken kommer upp kl 16.30 auktionsdagen

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ