20. Prydnadsbord Louis XVI-stil

fotplatta i sten, förgyllt gjutgods, glasskiva, höjd 55, diameter 45 (enstaka smärre skador)

Varunr 68294

3 April 2016 17:00

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 900 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

Utrop 500 SEK

900 SEK2016-04-03 16:44
850 SEK2016-04-03 17:03
750 SEK2016-04-03 12:38
650 SEK2016-03-28 19:01
550 SEK2016-03-26 19:36
500 SEK2016-03-26 17:15
150 SEK2016-03-23 21:50
100 SEK Startpris

Månadsauktion 3 april, Söndag 3 april 17.00, onlineauktion på internet,

Fredag 1/4 15-19, Lördag 2/4 11-14

Klicka på länken ovan
"Delta i dagens realtidsauktion!"
OBS !
länken kommer upp kl 16.30 auktionsdagen

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ