29. Brickbord sent 1800-tal

Mellaneuropa, svärtat, riklig intarsia, höjd 65, bredd 75 (smärre fanerskador)

Varunr 68345

3 April 2016 17:00

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 550 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

Utrop 500 SEK

550 SEK2016-04-03 17:05
500 SEK2016-04-03 17:05
350 SEK2016-04-03 14:49
150 SEK2016-04-03 10:00
150 SEK2016-04-03 12:46
100 SEK Startpris

Månadsauktion 3 april, Söndag 3 april 17.00, onlineauktion på internet,

Fredag 1/4 15-19, Lördag 2/4 11-14

Klicka på länken ovan
"Delta i dagens realtidsauktion!"
OBS !
länken kommer upp kl 16.30 auktionsdagen

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ