48. Plånbok 1800-tal

präglat läder, längd 18, lackdosa med figurscen på locket, 1800-tal, diameter 9 (smärre invändig nagg)

Varunr 68770

3 April 2016 17:00

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 450 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

Utrop 500 SEK

450 SEK2016-03-26 15:59
450 SEK2016-04-03 15:38
300 SEK2016-03-26 16:43
100 SEK Startpris

Månadsauktion 3 april, Söndag 3 april 17.00, onlineauktion på internet,

Fredag 1/4 15-19, Lördag 2/4 11-14

Klicka på länken ovan
"Delta i dagens realtidsauktion!"
OBS !
länken kommer upp kl 16.30 auktionsdagen

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt