5. Bokskåp nyrenässans

sent 1800-tal, svärtat, träskuren och svarvad dekor, flankerande halvpelare, beslag av förgylld mässing, originalglas, 2 delar och löstagbart krön, höjd 265, bredd 125, djup 54

Varunr 68279

3 April 2016 17:00

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 5 100 SEK16 00 SEK17 00 SEK

Utrop 3 000 SEK

5 100 SEK2016-04-02 15:35
5 000 SEK2016-04-02 23:35
3 400 SEK2016-04-01 22:41
3 000 SEK2016-03-30 20:02
100 SEK Startpris

Månadsauktion 3 april, Söndag 3 april 17.00, onlineauktion på internet,

Fredag 1/4 15-19, Lördag 2/4 11-14

Klicka på länken ovan
"Delta i dagens realtidsauktion!"
OBS !
länken kommer upp kl 16.30 auktionsdagen

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt