135. Lis Zwick färglitografi

"Konstpubliken" 150/150, signerad -86, dagermått 49x40

Varunr 85876

20 Januari 2019 17:00

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 600 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

Utrop 600 SEK

600 SEK2019-01-20 13:56
550 SEK2019-01-20 15:07
250 SEK2019-01-14 21:28
100 SEK2019-01-11 20:00
100 SEK Startpris

Schenker 350 SEK Ink.moms

Månadsauktion 20 januari,

länken kommer upp 16:30 auktionsdagen.

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ