254. Karl-Axel Pehrson

färglitografi 92/460, växter vid vatten, signerad, bildstorlek 22x29

Varunr 85681

20 Januari 2019 17:00

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 800 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

Utrop 700 SEK

800 SEK2019-01-20 18:14
750 SEK2019-01-20 18:14
700 SEK2019-01-19 14:57
650 SEK2019-01-20 18:14
550 SEK2019-01-18 15:54
250 SEK2019-01-10 12:09
100 SEK2019-01-04 01:53
100 SEK Startpris

Schenker 250 SEK Ink.moms

Månadsauktion 20 januari,

länken kommer upp 16:30 auktionsdagen.

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ