37. Axel Olson färglitografi

strandbild 113/150, signerad, dagermått 30x41

Varunr 85858

20 Januari 2019 17:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 550 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

Utrop 600 SEK

550 SEKIgår 17:10
500 SEKIgår 17:10
300 SEKIgår 17:09
100 SEK Startpris

Schenker 300 SEK Ink.moms

Månadsauktion 20 januari,

länken kommer upp 16:30 auktionsdagen.

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ