38. Bordslampor 3 stycken

mässing, en märkt Zenith, Hallbergs 1930-tal, en märk Caverley, 1900-talets mitt, respektive omärkt 1950-tal, höjd -43

Varunr 86373

20 Januari 2019 17:00

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK 550 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK

Utrop 600 SEK

550 SEK2019-01-20 17:09
500 SEK2019-01-19 15:11
350 SEK2019-01-19 15:08
100 SEK Startpris

Schenker 200 SEK Ink.moms

Månadsauktion 20 januari,

länken kommer upp 16:30 auktionsdagen.

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ