444. Erik Höglund Boda

skål på fot samt vas, signerade, höjd 21/13, diameter 18/10, jardinjär sent 1800-tal Rörstrand majolika, vaser 3 stycken 1900-tal

Varunr 85770

20 Januari 2019 17:00

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 500 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

Utrop 500 SEK

500 SEK2019-01-20 19:19
450 SEK2019-01-20 19:19
350 SEK2019-01-20 16:43
300 SEK2019-01-20 12:48
200 SEK2019-01-14 14:48
100 SEK Startpris

Månadsauktion 20 januari,

länken kommer upp 16:30 auktionsdagen.

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt