8. Algot Eriksson Rörstrand

bonbonjär med lock, signerad AE Rörstrand, brevkniv brons, jugend c. 1900 (lock med micronagg, kniv med bristning) (2)

Varunr 86341

20 Januari 2019 17:00

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 350 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

Utrop 500 SEK

350 SEK2019-01-14 19:35
300 SEK2019-01-12 17:37
150 SEK2019-01-11 22:06
100 SEK2019-01-11 19:00
100 SEK Startpris

Schenker 200 SEK Ink.moms

Månadsauktion 20 januari,

länken kommer upp 16:30 auktionsdagen.

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ