10. Clubfåtölj Chesterfield c.1900

brun skinnklädsel, frambenen med hjultrissor, höjd 80, bredd 90 (skador, bruksslitage)

Varunr 86447

Auktionen startar om
2 dagar 6 tim
24 Februari 2019 17:00
Auto

Utrop 1 000 SEK

550 SEK2019-02-16 23:03
500 SEKIgår 19:02
200 SEK2019-02-15 19:36
100 SEK Startpris

Månadsauktion 24 februari,

Budgivning pågår
Lägg till i kalender

Visning:
Fredag 22/2 15-18
Lördag 23/2 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ