11. Clubfåtölj Chesterfield c.1900

brun skinnklädsel, frambenen med hjultrissor, höjd 80, bredd 90 (skador, bruksslitage)

Varunr 86448

24 Februari 2019 17:00

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 1 300 SEK3 00 SEK4 00 SEK

Utrop 1 000 SEK

1 300 SEK2019-02-24 16:59
1 200 SEK2019-02-24 17:06
1 000 SEK2019-02-16 23:04
400 SEK2019-02-19 16:46
100 SEK Startpris

Månadsauktion 24 februari,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ