16. Handväska 1960/70-tal

Palmgrens Stockholm, naturfärgad rotting med bruna skinndetaljer, vita stickningar, längd 32 (smärre skador på rotting samt ena handtaget)

Varunr 86943

24 Februari 2019 17:00

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 1 100 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

Utrop 500 SEK

1 100 SEK2019-02-24 16:53
1 000 SEK2019-02-24 15:13
600 SEK2019-02-22 23:22
500 SEK2019-02-19 10:18
500 SEK2019-02-19 11:37
400 SEK2019-02-17 12:23
350 SEK2019-02-16 15:14
150 SEK2019-02-15 20:05
100 SEK Startpris

Schenker 125 SEK Ink.moms

Månadsauktion 24 februari,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ