28. Matsalsbord Regencystil 1900-tal

svensk tillverkning, mahogny med bandintarsia, fyrgrenad pelarfot, fotslut av mässing, 4 fanerade iläggsskivor varav en med sarg, nedfällbara stödben, höjd 74, diameter 110, total längd 310 (smärre fläckar)

Varunr 86792

Auktionen startar om
2 dagar 6 tim
24 Februari 2019 17:00
Auto

Utrop 1 500 SEK

500 SEK2019-02-13 16:26
450 SEKOnsdag 13:41
350 SEK2019-02-15 18:49
100 SEK Startpris

Månadsauktion 24 februari,

Budgivning pågår
Lägg till i kalender

Visning:
Fredag 22/2 15-18
Lördag 23/2 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ