28. Matsalsbord Regencystil 1900-tal

svensk tillverkning, mahogny med bandintarsia, fyrgrenad pelarfot, fotslut av mässing, 4 fanerade iläggsskivor varav en med sarg, nedfällbara stödben, höjd 74, diameter 110, total längd 310 (smärre fläckar)

Varunr 86792

24 Februari 2019 17:00

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 2 500 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

Utrop 1 500 SEK

2 500 SEK2019-02-24 17:12
2 400 SEK2019-02-24 17:12
1 900 SEK2019-02-24 16:45
1 400 SEK2019-02-24 16:26
800 SEK2019-02-13 16:26
350 SEK2019-02-15 18:49
100 SEK Startpris

Månadsauktion 24 februari,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ