30. Tavla empir 1800-talets första hälft

siluettklipp med blyerts mot sidentyg, otroligt detaljarbete, enligt atergo anteckningar af CF Dufva och tillhört överstelöjtnanten f.d. generalconsulen i Helsingsfors, Riddaren ad Carl d. 13:des orden m.m. C.L. Dahlfeldt, rammått 34x26 (smärre åldersrelaterat slitage)

Varunr 86670

24 Februari 2019 17:00

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 400 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

Utrop 800 SEK

400 SEK2019-02-23 14:55
350 SEK2019-02-20 10:32
200 SEK2019-02-11 16:58
100 SEK2019-02-09 03:34
100 SEK Startpris

Schenker 200 SEK Ink.moms

Månadsauktion 24 februari,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ