30. Tavla empir 1800-talets första hälft

siluettklipp med blyerts mot sidentyg, otroligt detaljarbete, enligt atergo anteckningar af CF Dufva och tillhört överstelöjtnanten f.d. generalconsulen i Helsingsfors, Riddaren ad Carl d. 13:des orden m.m. C.L. Dahlfeldt, rammått 34x26 (smärre åldersrelaterat slitage)

Varunr 86670

Auktionen startar om
2 dagar 6 tim
24 Februari 2019 17:00
Auto

Utrop 800 SEK

250 SEK2019-02-14 06:16
200 SEK2019-02-11 16:58
100 SEK2019-02-09 03:34
100 SEK Startpris

Schenker 200 SEK Ink.moms

Månadsauktion 24 februari,

Budgivning pågår
Lägg till i kalender

Visning:
Fredag 22/2 15-18
Lördag 23/2 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ