41. Frederick John Knowles

akvarell, hästar som vattnas, signerad, rammått 64x53

Varunr 87010

24 Februari 2019 17:00

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 550 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

Utrop 800 SEK

550 SEK2019-02-24 17:17
500 SEK2019-02-15 13:44
100 SEK2019-02-15 01:27
100 SEK Startpris

Månadsauktion 24 februari,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ