42. Ulrica Hydman-Vallien

skulptur "Black Snake", signerad och numrerad, Kosta Limited edition 100, låda och certifikat medföljer, höjd 14, längd 31

Varunr 86775

Auktionen startar om
2 dagar 6 tim
24 Februari 2019 17:00
Auto

Utrop 800 SEK

5 500 SEKOnsdag 10:23
5 400 SEKOnsdag 19:42
3 300 SEKMåndag 08:10
3 100 SEK2019-02-16 08:30
1 900 SEK2019-02-15 14:06
1 500 SEK2019-02-12 21:18
1 300 SEK2019-02-13 16:23
950 SEK2019-02-10 14:38
300 SEK2019-02-09 11:59
300 SEK2019-02-09 13:51
100 SEK2019-02-08 20:33
100 SEK Startpris

Schenker 300 SEK Ink.moms

Månadsauktion 24 februari,

Budgivning pågår
Lägg till i kalender

Visning:
Fredag 22/2 15-18
Lördag 23/2 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ