42. Ulrica Hydman-Vallien

skulptur "Black Snake", signerad och numrerad, Kosta Limited edition 100, låda och certifikat medföljer, höjd 14, längd 31

Varunr 86775

24 Februari 2019 17:00

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 7 200 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 800 SEK

7 200 SEK2019-02-24 16:46
7 100 SEK2019-02-24 12:22
7 000 SEK2019-02-24 16:33
6 400 SEK2019-02-24 15:33
3 300 SEK2019-02-18 08:10
3 100 SEK2019-02-16 08:30
1 900 SEK2019-02-15 14:06
1 500 SEK2019-02-12 21:18
1 300 SEK2019-02-13 16:23
950 SEK2019-02-10 14:38
300 SEK2019-02-09 11:59
300 SEK2019-02-09 13:51
100 SEK2019-02-08 20:33
100 SEK Startpris

Schenker 300 SEK Ink.moms

Månadsauktion 24 februari,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ