43. Tom Clough England

akvarell 1 par, hamnmotiv med hus och människor, signerad, 40x59

Varunr 87011

24 Februari 2019 17:00

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 350 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

Utrop 1 000 SEK

350 SEK2019-02-18 16:17
300 SEK2019-02-16 10:54
200 SEK2019-02-15 22:14
100 SEK2019-02-15 01:29
100 SEK Startpris

Schenker 300 SEK Ink.moms

Månadsauktion 24 februari,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ