44. Litografiskt tryck senempir c.1850

"La Valse", samtida förgylld ram, rammått 89x70 (smärre dekorbortfall)

Varunr 86588

24 Februari 2019 17:00

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 850 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

Utrop 500 SEK

850 SEK2019-02-24 08:10
800 SEK2019-02-24 17:17
600 SEK2019-02-16 22:03
350 SEK2019-02-15 18:19
150 SEK2019-02-13 10:46
100 SEK Startpris

Månadsauktion 24 februari,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ