44. Litografiskt tryck senempir c.1850

"La Valse", samtida förgylld ram, rammått 89x70 (smärre dekorbortfall)

Varunr 86588

Auktionen startar om
2 dagar 6 tim
24 Februari 2019 17:00
Auto

Utrop 500 SEK

400 SEK2019-02-16 22:02
350 SEK2019-02-15 18:19
150 SEK2019-02-13 10:46
100 SEK Startpris

Månadsauktion 24 februari,

Budgivning pågår
Lägg till i kalender

Visning:
Fredag 22/2 15-18
Lördag 23/2 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ