51. Skåp 1900-tal

möjligen Karl Andersson & Söner, bemålat, invändigt hyllplan och lådor, höjd 150, bredd 110 (smärre bruksslitage, ena dörren med kantskada)

Varunr 86815

24 Februari 2019 17:00

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 750 SEK1 00 SEK2 00 SEK

Utrop 800 SEK

750 SEK2019-02-24 17:21
700 SEK2019-02-24 17:21
250 SEK2019-02-24 15:56
100 SEK2019-02-16 13:46
100 SEK Startpris

Månadsauktion 24 februari,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ