51. Skåp 1900-tal

möjligen Karl Andersson & Söner, bemålat, invändigt hyllplan och lådor, höjd 150, bredd 110 (smärre bruksslitage, ena dörren med kantskada)

Varunr 86815

Auktionen startar om
2 dagar 6 tim
24 Februari 2019 17:00
Auto

Utrop 800 SEK

100 SEK2019-02-16 13:46
100 SEK Startpris

Månadsauktion 24 februari,

Budgivning pågår
Lägg till i kalender

Visning:
Fredag 22/2 15-18
Lördag 23/2 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ