65. Praktjardinjär England

1800-talets andra hälft, grönturkos och förgylld dekor, höjd 22, 55x35 (sprickor)

Varunr 86469

24 Februari 2019 17:00

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 550 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

Utrop 800 SEK

550 SEK2019-02-24 17:23
500 SEK2019-02-24 17:23
350 SEK2019-02-24 16:34
300 SEK2019-02-09 18:39
300 SEK2019-02-24 10:13
100 SEK Startpris

Månadsauktion 24 februari,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ