66. Stolar 4 stycken England c.1850

pyramidmahogny, profilerade ryggbrickor, svarvade framben, lösa stoppade sitsar, sitsens höjd 45, bredd 45 (smärre bruksslitage, obetydliga fanerskador)

Varunr 86709

24 Februari 2019 17:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 450 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

Utrop 800 SEK

450 SEK2019-02-24 17:25
400 SEK2019-02-24 17:25
200 SEK2019-02-21 08:50
100 SEK2019-02-13 10:48
100 SEK Startpris

Månadsauktion 24 februari,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ