1. Skulptur Kina antik

i form av manshuvud, träskuret med tunt ytskikt i lera, ställning i svärtat järnsmide av modern tillverkning medföljer, höjd 47 (smärre slitage/ krackelyrer)

Varunr 88149

19 Maj 2019 17:00

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 5 400 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

Utrop 2 000 SEK

5 400 SEK2019-05-19 15:53
5 300 SEK2019-05-19 15:09
2 600 SEK2019-05-16 16:14
2 400 SEK2019-05-13 14:02
950 SEK2019-05-10 17:29
550 SEK2019-05-10 23:39
100 SEK Startpris

Schenker 300 SEK Ink.moms

Vårens kvalitetsauktion 19 maj,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ