11. Porträtt av Svenska regenter sent 1700-tal/c.1800

8 stycken, oljemålningar på papperspannå, Gustav Vasa, Erik XIV, Johan III, Sigismund, Karl IX, Kristina, Karl X, Karl XI, samtida förgyllda ramar, rammått 19,5x24, bildmått 16x21 (obetydliga skrapmärken samt en med obetydligt färgbortfall samt 3 med smärre hörnskador)

Varunr 88131

19 Maj 2019 17:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 16 000 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

Utrop 15 000 SEK

16 000 SEK2019-05-19 17:09
15 500 SEK2019-05-19 17:09
15 000 SEK2019-05-19 17:09
13 000 SEK2019-05-19 17:09
9 900 SEK2019-05-19 16:31
6 300 SEK2019-05-18 23:32
6 200 SEK2019-05-18 15:17
6 000 SEK2019-05-13 00:43
5 000 SEK2019-05-10 23:28
3 000 SEK2019-05-10 19:45
1 000 SEK2019-05-08 17:18
100 SEK Startpris

Schenker 450 SEK Ink.moms

Vårens kvalitetsauktion 19 maj,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ