12. Spegel empir 1800-talets första hälft

signerad Johan Petter Holmberg (1780-1831), dekor av solfjäder och lejonmaskaroner, förgylld med bladguld och slagmetall, Stockholms Hallstämpel samt stämpelsignatur JP Holmberg, 94x53

Varunr 88369

19 Maj 2019 17:00

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 2 300 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

Utrop 2 500 SEK

2 300 SEK2019-05-18 21:41
2 200 SEK2019-05-19 17:08
1 800 SEK2019-05-19 10:39
1 600 SEK2019-05-18 16:19
450 SEK2019-05-10 09:21
100 SEK Startpris

Vårens kvalitetsauktion 19 maj,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ