14. Armbandsur OMEGA

automatic Seamaster, diameter 34 m.m. stål, svart urtavla, fungerar, box medföljer (smärre slitage, glaset med repor)

Varunr 88332

19 Maj 2019 17:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 5 400 SEK11 00 SEK12 00 SEK

Utrop 2 000 SEK

5 400 SEK2019-05-19 16:59
5 300 SEK2019-05-19 17:09
4 300 SEK2019-05-19 17:08
4 000 SEK2019-05-19 16:21
3 900 SEK2019-05-17 12:16
3 700 SEK2019-05-19 02:01
2 700 SEK2019-05-14 15:02
2 200 SEK2019-05-16 21:30
1 900 SEK2019-06-04 12:20
350 SEK2019-05-15 05:07
150 SEK2019-05-14 17:51
100 SEK Startpris

Vårens kvalitetsauktion 19 maj,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ