164. Alf Ekberg f. 1945

skulptur i form av äpple, glaserat stengods med förgylld dekor, monterad på svärtad träsockel, signerad, höjd 15 (pinne saknas)

Varunr 87906

19 Maj 2019 17:00

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 1 100 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

Utrop 800 SEK

1 100 SEK2019-05-19 17:59
1 000 SEK2019-05-19 17:59
800 SEK2019-05-11 05:21
700 SEK2019-05-13 22:04
450 SEK2019-05-10 22:30
350 SEK2019-05-10 19:51
100 SEK Startpris

Schenker 200 SEK Ink.moms

Vårens kvalitetsauktion 19 maj,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt