18. Träskulptur barock

Sydeuropa 1600-tal, föreställande kvinnligt helgon i tårar, höjd 28 (smärre skador/torksprickor)

Varunr 88430

19 Maj 2019 17:00

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 2 000 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

Utrop 2 500 SEK

2 000 SEK2019-05-19 17:10
1 900 SEK2019-07-02 17:38
150 SEK2019-05-12 18:48
100 SEK Startpris

Schenker 200 SEK Ink.moms

Vårens kvalitetsauktion 19 maj,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ