22. Casoletter 1 par Louis XVI-stil

1800-tal, brons med spår av förgyllning, urna med dekor av bockhuvuden och girlander, på kvadratisk fotplatta, höjd 23

Varunr 88258

19 Maj 2019 17:00

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK 1 600 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

Utrop 2 500 SEK

1 600 SEK2019-05-19 17:12
1 500 SEK2019-05-18 21:07
1 000 SEK2019-05-10 21:05
1 000 SEK2019-05-18 11:37
900 SEK2019-05-11 18:59
750 SEK2019-05-10 20:24
100 SEK Startpris

Schenker 200 SEK Ink.moms

Vårens kvalitetsauktion 19 maj,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ