25. Kandelabrar 1 par empirstil

Louis Philippe Frankrike 1800-tal, brännförgylld och brunpatinerad brons, ljusarmar i form av ymnighetshorn uppburna av bevingad kvinnogestalt på klot, för vardera fyra ljus, höjd 68 (obetydligt bruksslitage)

Varunr 87894

19 Maj 2019 17:00

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 24 000 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

Utrop 20 000 SEK

24 000 SEK2019-05-19 15:16
23 500 SEK2019-05-19 14:14
20 500 SEK2019-05-18 23:03
17 500 SEK2019-05-01 15:51
11 000 SEK2019-05-15 16:04
8 600 SEK2019-05-13 23:43
8 400 SEK2019-05-12 10:31
4 000 SEK2019-05-06 19:22
100 SEK Startpris

Vårens kvalitetsauktion 19 maj,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ