25. Kandelabrar 1 par empirstil

Louis Philippe Frankrike 1800-tal, brännförgylld och brunpatinerad brons, ljusarmar i form av ymnighetshorn uppburna av bevingad kvinnogestalt på klot, för vardera fyra ljus, höjd 68 (obetydligt bruksslitage)

Varunr 87894

19 Maj 2019 17:00

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 24 000 SEK10 00 SEK11 00 SEK

Utrop 20 000 SEK

24 000 SEK2019-05-19 15:16
23 500 SEK2019-05-19 14:14
20 500 SEK2019-05-18 23:03
17 500 SEK2019-05-01 15:51
11 000 SEK2019-05-15 16:04
8 600 SEK2019-05-13 23:43
8 400 SEK2019-05-12 10:31
4 000 SEK2019-05-06 19:22
100 SEK Startpris

Vårens kvalitetsauktion 19 maj,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt