26. Donald Baechler f.1950

Amerika, akvarell och collage, utan titel, monogramsignerad -88, bladmått 29x39

Varunr 88485

19 Maj 2019 17:00

Utrop 25 000 SEK

21 000 SEK2019-05-09 17:10
20 500 SEK2019-05-19 17:13
19 500 SEK2019-05-19 17:13
8 000 SEK2019-05-19 13:53
6 100 SEK2019-05-16 21:26
1 000 SEK2019-05-13 12:52
100 SEK Startpris

Schenker 450 SEK Ink.moms

Vårens kvalitetsauktion 19 maj,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ