270. Bror Forslund 1909-1982

skulptur "Dansa min docka", patinerad brons, monterad på svärtad träsockel, signerad och numrerad 563, höjd 33

Varunr 87939

19 Maj 2019 17:00

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK 2 600 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

Utrop 1 000 SEK

2 600 SEK2019-05-19 18:36
2 500 SEK2019-05-19 18:36
2 300 SEK2019-05-19 16:59
2 100 SEK2019-05-19 18:35
1 900 SEK2019-05-19 18:35
1 200 SEK2019-05-16 22:40
1 100 SEK2019-05-16 12:34
650 SEK2019-05-14 14:46
600 SEK2019-05-13 22:06
200 SEK2019-05-11 08:48
100 SEK Startpris

Schenker 200 SEK Ink.moms

Vårens kvalitetsauktion 19 maj,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt