28. Ljusstakar 1 par c.1800

sengustavianska Stockholmsarbeten i Fredrik Rungs art, brons med spår av förgyllning och carraramarmor, ljuspiporna uppburna av stående kvinnogestaleter, höjd 28 (fotplattor med enstaka smärre nagg, under ena ljuspipan lagat bräckage)

Varunr 88256

19 Maj 2019 17:00

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 4 900 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

Utrop 5 000 SEK

4 900 SEK2019-05-19 17:14
4 800 SEK2019-05-19 17:14
3 800 SEK2019-05-19 17:13
3 600 SEK2019-05-19 16:31
3 400 SEK2019-05-19 17:13
2 800 SEK2019-05-19 17:13
2 200 SEK2019-05-19 08:20
2 100 SEK2019-05-10 20:56
1 600 SEK2019-05-13 23:44
600 SEK2019-05-12 10:40
200 SEK2019-05-10 21:05
100 SEK2019-05-07 05:58
100 SEK Startpris

Schenker 200 SEK Ink.moms

Vårens kvalitetsauktion 19 maj,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ