29. Bordsspegel 1900-talets andra hälft

mässing, tvåsidigt spegelglas varav ett smärre konkavt, etikettmärkt made in Germany, höjd 41 (smärre slitage)

Varunr 88273

19 Maj 2019 17:00

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 950 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK

Utrop 800 SEK

950 SEK2019-05-08 20:42
900 SEK2019-05-19 17:13
800 SEK2019-05-17 08:52
150 SEK2019-05-15 22:09
100 SEK Startpris

Schenker 200 SEK Ink.moms

Vårens kvalitetsauktion 19 maj,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ