39. Stolar 1 par sengustavianska

Stockholmsarbeten c.1800, skuren tumnageldekor och bladhölstrade ben och spjälar, bemålade och förgyllda, fast stoppad sits och ryggbricka, höjd 86, bredd 49 (en stol med avslag på ett ben samt ett med fotlagningar)

Varunr 88285

19 Maj 2019 17:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 2 800 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

Utrop 2 000 SEK

2 800 SEK2019-05-19 17:16
2 700 SEK2019-05-19 17:16
2 300 SEK2019-05-19 10:51
2 100 SEK2019-05-19 17:16
1 500 SEK2019-05-10 21:06
1 300 SEK2019-05-09 16:54
1 000 SEK2019-05-08 09:26
800 SEK2019-05-08 09:50
100 SEK Startpris

Vårens kvalitetsauktion 19 maj,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ