4. Skrivbord rokoko 1700-tal

troligen Frankrike, svärtat, sargen med låda, nyckelskylt och draghandtag av förgylld mässing, svängda ben, profilerad skiva, höjd 73, bredd 124, djup 72

Varunr 88451

19 Maj 2019 17:00

Utrop 10 000 SEK

7 900 SEK2019-05-19 16:04
7 900 SEK2019-05-19 16:31
5 000 SEK2019-05-16 07:13
2 200 SEK2019-05-13 23:42
2 000 SEK2019-05-10 21:02
1 100 SEK2019-05-11 01:56
100 SEK Startpris

Vårens kvalitetsauktion 19 maj,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ