42. Magnus Blomdahl 1952-2000

akvarell, "IS-TE", signerad, dagermått 15,5x10,5, rammått 39x33

Varunr 88192

19 Maj 2019 17:00

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 2 100 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

Utrop 2 000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

2 100 SEK2019-05-19 14:14
2 000 SEK2019-05-19 16:09
1 000 SEK2019-05-10 19:44
1 000 SEK2019-05-17 10:38
850 SEK2019-05-10 21:39
400 SEK2019-05-10 20:13
100 SEK Startpris

Schenker 250 SEK Ink.moms

Vårens kvalitetsauktion 19 maj,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ