437. Okänd konstnär tidigt 1800-tal

oljemålning på duk, hästförare till häst, samtida förgylld ram, 37x30 (färgbortfall, retuscher)

Varunr 88287

19 Maj 2019 17:00

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 2 400 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

Utrop 1 500 SEK

2 400 SEK2019-05-19 19:45
2 300 SEK2019-05-19 19:45
1 000 SEK2019-05-19 13:14
800 SEK2019-05-10 22:08
600 SEK2019-05-16 18:19
400 SEK2019-05-09 23:14
300 SEK2019-05-07 20:19
100 SEK Startpris

Schenker 250 SEK Ink.moms

Vårens kvalitetsauktion 19 maj,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ