45. Barnbyrå rokokostil 1900-talets första hälft

rutfanerad mahogny, bandintarsia, draghandtag och nyckelskyltar i förgylld mässing, möjligen gesällprov, höjd 42, bredd 51, djup 30

Varunr 88137

19 Maj 2019 17:00

Klubbslag1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK 2 300 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK

Utrop 2 000 SEK

2 300 SEK2019-05-19 16:39
2 200 SEK2019-05-19 13:51
1 900 SEK2019-05-19 16:24
1 100 SEK2019-05-12 17:59
800 SEK2019-05-10 20:22
550 SEK2019-05-07 05:58
100 SEK Startpris

Vårens kvalitetsauktion 19 maj,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ