46. Salvador Dali 1904-1989

färglitografi 96/150 ur mappen Dantes Divana Comedia 1960, inköpt i början på 1970-talet, dagermått 30,5x23,5 (obetydligt skrapmärke)

Varunr 88194

19 Maj 2019 17:00

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 2 100 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

Utrop 1 200 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2325 SEK

2 100 SEK2019-05-19 17:18
2 000 SEK2019-05-19 17:18
1 800 SEK2019-05-19 16:59
1 400 SEK2019-05-17 02:23
1 100 SEK2019-05-13 23:20
750 SEK2019-05-13 09:38
500 SEK2019-05-09 22:08
400 SEK2019-05-10 09:08
100 SEK Startpris

Schenker 300 SEK Ink.moms

Vårens kvalitetsauktion 19 maj,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ