582. Skulptur empir 1800-talets första hälft

brännförgylld brons, flicka med blomsterkorg, kvadratis sockel av vit cararramarmor, höjd 13

Varunr 88474

19 Maj 2019 17:00

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 1 300 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

Utrop 1 500 SEK

1 300 SEK2019-05-19 20:42
1 200 SEK2019-05-19 20:42
1 100 SEK2019-07-02 17:42
800 SEK2019-05-18 16:15
100 SEK Startpris

Schenker 200 SEK Ink.moms

Vårens kvalitetsauktion 19 maj,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt