6. H. Grade 18/1900-tal

oljemålning på pannå, "spielgenossen", rumsinteriör med hundar och katt, signerad, 26x31

Varunr 88406

19 Maj 2019 17:00

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 1 300 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

Utrop 2 500 SEK

1 300 SEK2019-05-19 17:06
1 200 SEK2019-05-18 18:40
1 000 SEK2019-05-18 16:48
900 SEK2019-05-18 17:15
500 SEK2019-05-11 07:33
500 SEK2019-05-13 11:28
100 SEK Startpris

Schenker 200 SEK Ink.moms

Vårens kvalitetsauktion 19 maj,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ